Hyundai Kona fiyatları dibi gördü! Bu son fırsat olabilir

Hyundai’nin popüler B-SUV modeli Kona, bildiğiniz gibi yenilenen versiyonuyla otomobil severlerin karşısına çıkmıştı. Yenilikçi ve şık tasarım çizgileriyle dikkat çeken bu model, kompakt boyutlarına rağmen geniş bir iç mekan ve bagaj hacmi sunuyor.

Hyundai Kona, özellikle şehir içi kullanımı düşünülerek tasarlanmış olsa da, geniş iç hacmi ve konforlu oturma düzeni ile uzun yolculuklar için de ideal bir seçenek oluşturuyor.

Hyundai Kona fiyatları dibi gördü!

Kona‘nın kalbinde yer alan 120 beygir gücündeki 1.0 litrelik benzinli motor ve tam otomatik şanzıman kombinasyonu, aracın hem dinamik hem de ekonomik bir sürüş deneyimi sunmasını sağlıyor.

Bu motor ve şanzıman ikilisi, Kona’nın şehir içinde çevik manevralar yapabilmesine olanak tanırken, uzun yolculuklarda da konforlu bir sürüş sağlıyor. Hyundai Kona, bu özellikleriyle, performans ve yakıt ekonomisini önemseyen sürücüler için cazip bir tercih haline geliyor.

Hyundai Kona‘nın tasarımındaki yenilik ve iç mekan genişliği, aracın B-SUV segmentinde öne çıkmasını sağlıyor. Ancak, modelin fiyatlandırması, daha geniş C-SUV segmentindeki araçlarla rekabet edecek düzeyde.

Bu durum, Kona‘nın sunduğu kalite ve özelliklerin, fiyatını haklı çıkardığının bir göstergesi olarak değerlendirilebilir. Kona, segmentindeki diğer araçlara kıyasla biraz daha yüksek fiyat etiketiyle sunulsa da, özellikle yenilenen tasarımı, geniş iç hacmi ve üstün performans özellikleriyle bu fiyat farkını makul kılıyor. Gelin şimdi aracın donanım seçenekleri ve fiyatlarına daha yakından bakalım. İşte detaylar!

1.0 T-GDI 120 PS Elite Benzin DCT

Fiyatı: 1.735.000 TL

1.6 T-GDI 198 PS Elite Benzin DCT

Fiyatı: 1.765.000 TL

1.6 T-GDI 198 PS 4×4 N-Line Benzin DCT

Fiyatı: 1.797.726 TL

1.6 GDI HEV 141 PS Hibrit DCT

Fiyatı: 1.781.576 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir