Köstebek Tuncay Özkan… Al sana belge… İktidar medyası hakkında tek cümle niçin yazmıyor…

FETÖ ile ticaret yapan Tuncay Özkan’ın AKP’li Hulki Cevizoğlu için ricacı olduğunu Türkiye Odatv’den okudu.

İLGİLİ HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Ancak Tuncay Özkan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımında haberimize ‘iftira demeyi’ sürdürdü.

Haberimizde “CHP içindeki AKP köstebeği kim” tartışması devam ederken Tuncay Özkan’ın AKP’li Hulki Cevizoğlu’nun medyada yer alması için mail ve mesajlarla devreye girmesini, AKP milletvekili Hulki Cevizoğlu’nun “Suriyeliler Raporu”nun medyada yayınlanması için seferber olduğunu ve yakın çevresine dağıttığını yazdık.

İŞTE BELGE

Tuncay Özkan bu haberi de yalanlamaya çalıştı, ancak Odatv belgelerle haber yapıyor:

Özkan bu raporu 21 Haziran 2016 tarihinde o dönemki Odatv Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan ve Yazı İşleri Müdürü Barış Terkoğlu’na da göndermişti.

Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlu’na gönderdiği mailde “Barışım selam. Hulki abi Maltepe Üniversitesi’nde bir grup ile Suriyeliler Raporu hazırlamış. 40 sayfayı kısaltıp makale yaptı. Odatv de yayınlayabilir mi? Sevgiler” yazdı.

İKTİDAR MEDYASI AĞZINDAN KAÇIRDI

Ülke TV’de program yapan Turgay Güler, Tuncay Özkan’ı eleştiren Bahar Feyzan’ı alıntılayıp şu ifadeleri kullandı:

“Tuncay Özkan’ı CHP Genel Başkanı yapacağız…

Sana inat…”

TUNCAY ÖZKAN ATINCA SES YOK, KILIÇDAROĞLU MESAJ ATINCA ‘KVKK’

Tuncay Özkan, hakkında çıkan ve her geçen gün artan bilgiler karşısında partinin veritabanı ve kaynaklarının yönetimi kendisindeymiş gibi Türkiye’ye hitaben bir SMS yayınladı. O mesajda “İftiralara yanıtım” diyerek şahsi YouTube kanalının ve Facebook sayfasının linkini verdi.

Bu olayın ardından iktidar yanlısı gazete ve gazeteciler, Özkan’ı eleştirmedi. Hatta yukarıda verdiğimiz örnekte olduğu gibi, koruyanlar oldu.

Kemal Kılıçdaroğlu, dün bir SMS yollayarak şu mesajı verdi:

“Sevgili vatandaşım, borç harç evini geçindirmeye çalıştığını biliyorum. İktidara gelir gelmez bireysel kredi kartı borçlarınız için kesin çözüm üreteceğim. Erdoğan’ın sebep olduğu ekonomik buhran yüzünden birikmiş kredi kartı borçlarınızı, devletimizin hazinesi bankalardan devralacak.

Kredi kartı borcunuzun faizi tamamen silinecek ve anapara 36 ay taksitlendirilecek. Böylece yüz binlerce vatandaşımız bu yükün altında ezilmekten kurtulacak rahat bir nefes alacak, borç batağı yüzünden yuvalar yıkılmayacak.

Unutmayın 28 Mayıs seçimi bu ağır borçlardan kurtulma veya ülkece borç batağına sağlanma referandumudur.

Vatanını seven sandığa gelsin”

Mesaji kısa süre içinde sosyal medyada gündem ve tartışma konusu oldu.

Tuncay Özkan’ın ‘şahsi meseleleri’ için Türkiye’ye SMS göndermesine ses etmeyenler, Cumhurbaşkanı aday Kılıçdaroğlu’nu ‘Kişisel Verileri Koruma Kanunu’nu ihlal etmekle suçladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir