Çağla Şıkel Oğluna Alacağı Ayakkabının Altı Basamaklı Fiyatını Görünce İsyan Etti!

Son zamanlarda aşk hayatıyla gündeme gelen Çağla Şıkel geçtiğimiz günlerde oğluyla Etiler’de alışverişe çıktı. Oğlunun beğendiği ayakkabının fiyatını görünce almaktan vazgeçen ünlü sunucu, ayakkabının fotoğrafını çekmekle yetindi. Konu hakkında muhabirlere açıklama yapan Şıkel’in ayakkabının fotoğrafını neden çektiğinin ayrıntılarına gelin beraber bakalım…

Emre Altuğ ile boşandıktan sonra aşk hayatını gözlerden uzak yaşayan Çağla Şıkel, son dönemlerde avukat aşkıyla sık sık gündeme geliyordu.

Geçtiğimiz günlerde büyük oğlu Kuzey’le alışveriş merkezinde görüntülenen güzel oyuncunun şimdi ise bir ayakkabının fiyatını görünce ne yapacağını şaşırması çok konuşuldu.

Çağla Şıkel, oğluna özel koleksiyon ürünlerinin sergilendiği bölümden bir ayakkabı alacaktı almasına fakat alacağı ayakkabının fiyatını görünce şaşkınlıktan ne yapacağını bilemedi.

Oğluna baktığı ayakkabının fiyatının 180 bin TL olduğunu ve bir fanusta sergilendiğini gören Çağla Şikel, ayakkabının fotoğrafını çekmekle yetindi.

Oğluyla mağazadaki diğer ayakkabıları da inceleyen Şıkel fiyatlara şaşırdığını söyleyerek ayakkabıyı daha uyguna bulacağını düşündüğü için almadığını söyledi.

Ayakkabının fotoğrafını çekip Amerika’da yaşayan akrabalarına gönderen ve oradan uygun bir fiyata bulursa alacağını söyleyen Şikel, oğlu Kuzey’in öyle takıntılı bir çocuk olmadığını da ekledi.

Olay ayakkabının fiyatının bu denli pahalı olmasının sebebi ise Off-White ile Air Jordan 1 Retro High OG Chicago iş birliğinden olması ve 2017 yılında Amerikalı modacı Virgil Abloh tarafından tasarlanarak limitli sayıda üretilmesi.

Peki siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir